فروشگاهی

گلخانه های فروشگاهی

از دیگر انواع گلخانه ها مدلهای فروشگاهی یا نمایشگاهی بوده که صاحبان صنایع گیاهی یا کشاورزان در آنها به عرضه مستقیم محصولاتشان می پردازند. باید متذکر شد که از بارزترین ویژگیهای این نوع گلخانه ها امکان بازدید عمومی مشتریان و علاقه مندان از فضای داخل گلخانه هاست، لذا نوع طراحی و قفسه بندی این نوع از گلخانه ها کاملا با انواع دیگر متفاوت میباشد و به جهت رفت و آمد زیاد افراد در این فضاها میبایست تمهیدات و تجهیزات خاصی جهت تهویه و تامین رطوبت و نور درنظر گرفته شود.

در بعضی از انواع این گلخانه ها که صاحبان آنها تولیدکنندگان محصولات غذایی و میوه و سبزیجات میباشند، مشتریان و بازدید کنندگان میتوانند سبد به دست وارد فضای گلخانه شده و محصول مورد نیاز یا مورد علاقه شان را خود بچینند و در پایان مبلغی را بابت این نوع خرید به عرضه کنندگان بپردازند که در اصطلاح به این نوع فروشگاه ها : Pick & Buy  میگویند.

متخصصان مجموعه صدراپلنت پس از ثبت سفارش و بازدید از محل، ضمن کارشناسی نیــاز مشـتریان، سفارشات آنها را بدوا طراحی نموده و با بکارگیری الگوریتمهای محاسباتی و دقیق خود، بهترین و مناسب ترین نوع گلخانه را به مشتریان ارائه میدهند. همچنین متخصصان ما در بخش تامین تجهیزات و ادوات و یراق آلات گلخانه ای اقدام به تهیه بهترین و سازگار ترین اقلام فنی جهت احداث گلخانه  با توجه به  اقلیم جغرافیایی مکان ساخت گلخانه می نمایند. سپس تیم اجرایی و عملیاتی صدراپلنت ضمن اعزام به محل، با جدیدترین ابزارها اقدام به اجرای طرحهای محاسباتی مصوب نموده و تا یک سال پس از نصب هم خدمات رایگان در خصوص نگهداری پروژه و آموزش مشتریان برای استفاده از گلخانه احداثــی، ارائه می نمایند.

[contact-form-7 404 "Not Found"]