خانگی

داشتن گلخانه یکی از آرزوهای هر علاقه‌مندی به گل و گیاه می‌باشد و گاهی به دلیل نبودن فضا و امکانات کافی نمی‌توان به راحتی گلخانه ساخت.
ولی گلخانه های خانگی به دلیل کوچکی در اندازه این قابلیت را دارند تا از جدیدترین و به روز ترین سیستمهای کنترل و نگهداری در آنها استفاده نمود و متحمل هزینه ای سنگین هم نشد.

ساختار آنها بسیار سبک بوده و این قابلیت را دارند که به راحتی در آنها تغییراتی اعمال کرد و حتی به راحتی آنها را جابجا نمود. گلخانه های خانگی برای کاشت انواع گیاهان خوراکی نظیر صیفیجات، میوه ها، سبزیجات و حتی کاشت بذر کاکتوس، ساکولنت و پرورش و نگهداری کلیه گیاهان زینتی و آپارتمانی بسیار مناسب می‌باشند. این گلخانه ها را به راحتی میتوان با کمترین هزینه در تابستان خنک و در زمستان گرم نگه داشت….

و البته به نظر ما صدراپلنتیها این گلخانه ها آرامش و شادی را برایه اهل منزل به ارمغان می آورند چون قطعه ای از طبیعت را در خانه شما به نمایش میگذارند . 

گلخانه های خانگی انواع و کاربردهای متنوعی دارند و در ابعاد مختلفی ساخته میشوند. متخصصان مجموعه صدراپلنت پس از ثبت سفارش و بازدید از محل، ضمن کارشناسی نیــاز مشـتریان، سفارشات آنها را بدوا طراحی نموده و با بکارگیری الگوریتمهای محاسباتی و دقیق خود، بهترین و مناسب ترین نوع گلخانه را به مشتریان ارائه میدهند. همچنین متخصصان ما در بخش تامین تجهیزات و ادوات و یراق آلات گلخانه ای اقدام به تهیه بهترین و سازگار ترین اقلام فنی جهت احداث گلخانه  با توجه به  اقلیم جغرافیایی مکان ساخت گلخانه می نمایند. سپس تیم اجرایی و عملیاتی صدراپلنت ضمن اعزام به محل، با جدیدترین ابزارها اقدام به اجرای طرحهای محاسباتی مصوب نموده و تا یک سال پس از نصب هم خدمات رایگان در خصوص نگهداری پروژه و آموزش مشتریان برای استفاده از گلخانه احداثــی، ارائه می نمایند.

شما میتوانید از مجموعه ما یکی از انواع گلخانه ها را انتخاب کنید و از ما بخواهید تا در کمترین زمان برایتان نصب کنیم :

پیش ساخته مدل کلاسیک

پیش ساخته مدل چندوجــهی

پیش ساخته مدل دیـواری

اکونومیک (اقتصادی) مدل کلاسیک

اکونومیک (اقتصادی) مدل گوتیک

اکونومیک (اقتصادی) مدل تونــلی

_

سازه های سـفارشــی

_
[contact-form-7 404 "Not Found"]